Ze Świtem w południe | Warta Poznań S.A.

Ze Świtem w południe

Warta Poznań w ostatnim swoim meczu sparingowym przed wylotem do Turcji rozegra spotkanie kontrolne ze Świtem Skolwin. Początek spotkania o godzinie 12.

Dla graczy prowadzonych przez Petra Nemca sparingowe spotkanie ze Świtem Skolwin będzie ostatnim meczem kontrolnym rozegranym w kraju, przed wylotem na zgrupowanie do Turcji 15 lutego. Na obozie przygotowawczym Zieloni rozegrają trzy mecze sparingowe.

Ekipa Świtu Skolwin występuje obecnie w trzeciej lidze, grupie drugiej. Gracze ze Szczecina po rundzie jesiennej sezonu 2017/18 znajdują się tuż za liderującym zespołem Elany Toruń. Do miejsca premiowanego awansem zawodnicy Świtu tracą jeden punkt, co oznacza, że w rundzie jesiennej będą bić się o awans do drugiej ligi. Dotychczas piłkarze ze Szczecina rozegrali trzy sparingi. W meczach kontrolnych wygrali z Błękitnymi Stargard 3:2 oraz z Gryfem Kamieniem Pomorskim 5:1. Trzecie spotkanie szczecinianie przegrali z Gwardią Koszalin 1:2.

Sparing ze Świtem będzie miał miejsce w niedzielne południe. Zawodnicy na boisko przy ulicy Gdańskiej 1 wyjdą o godzinie 12:00.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY