Wyróżnieni na poznańskiej Gali Sportu | Warta Poznań S.A.

Wyróżnieni na poznańskiej Gali Sportu

Tradycyjnie na początku nowego roku odbyła się poznańska Gala Sportu. Uroczystości przewodniczył prezydent Jacek Jaśkowiak, który wręczył wyróżnienia między innymi osobom związanym z popularyzacją sportu w regionie.

Wśród wyróżnionych, którzy zostali nagrodzeni statuetką, był między innymi Jacek Hałasik. Nestor poznańskiego dziennikarstwa, znawca poznanskiego futbolu, dla którego historia Warty Poznań nie jest obca. Wyróżniony został również żurnalista, który związany jest z Radiem Poznań, Krzysztof Ratajczak. Dziennikarz radiowy z najdłuższym stażem i największym doświadczeniem w poznańskim radiu. Komentator najważniejszych wydarzeń sportowych w Wielkopolsce, kraju, a także na świecie.

Podczas gali wyróżniony Tadeusz Łuczak. Były piłkarz Warty Poznań, który w zielonych barwach rozegrał 600 meczów. Łuczak prowadził również Dumę Wildy z ławki trenerskiej. W 2012 roku został wybrany trenerem stulecia Warty Poznań.

Statuetkę na gali odebrała również dyrektor wydziału sportu, Pani Ewa Bąk. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY