Wyjazdy drużyn w CLJ | Warta Poznań S.A.

Wyjazdy drużyn w CLJ

Zespół Warty Poznań CLJ oraz CLJ-U17 w najbliższy weekend czekają wyjazdy do Gliwic oraz do Szczecina, aby tam zawalczyć o komplet punktów.

Piast Gliwice CLJ – Warta Poznań CLJ (sobota, godzina 14:00)

Zawodników prowadzonych przez trenera Przemysława Bereszyńskiego w ten weekend czeka wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Gospodarze sobotniego pojedynku nie są w najlepszej dyspozycji podczas tej kampanii CLJ. Dotychczas w dziesięciu meczach udało im się zdobyć trzy punkty jedynie raz. Z kolei aż sześciokrotnie musieli uznać wyższość przeciwnika. Gliwiczanie z dorobkiem 6. „oczek” plasują się na 14 pozycji w tabeli, czyli sześć miejsc pod drużyną Warty Poznań. Nic nie można brać za pewnik w świecie piłki nożnej, jednak patrząc na to jak radzą sobie obie drużyny, to za faworytów tego spotkania trzeba uznać warciarzy.

Pogoń Szczecin CLJ U-17 – Warta Poznań CLJ U-17 (niedziela, godzina 14:00)

Z kolei młodsi przedstawiciele drużyny Zielonych pojadą do Szczecina, by tam stoczyć bój z Pogonią. Spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko, a to z faktu, że Warta oraz Pogoń w tabeli Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 są sąsiadującymi ekipami. Po 8. kolejce gier to jednak zespół ze stolicy województwa zachodnio-pomorskiego jest wyżej w tabeli, a to dzięki lepszemu bilansowi bramek. W razie wygranej z Portowcami Zieloni przesuną się na trzecie miejsce w zestawieniu obecnej kampanii CLJ-U17.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY