Wygrana w Sopocie | Warta Poznań S.A.

Wygrana w Sopocie

W Wielki Piątek gracze juniora młodszego nie oddali się okresowi świątecznemu i rozegrali kolejny mecz w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17. Tym razem na ich drodze stanął zespół Lechii Gdańsk.

Wielki tydzień, to i wielkie granie zapowiadało się w Sopocie, gdzie Warta Poznań rozgrywała swój czwarty mecz wiosenny w centralnej lidze juniorów do lat 17. Tym razem terminarz młodych warciarzy skojarzył ich z Lechią Gdańsk, która przed tą kolejką była wyżej od zespołu Zielonych.

Dotychczas młodzi poznaniacy w rozgrywkach mieli trzy mecze, podczas których zremisowali, wygrali i przegrali. Przyszedł czas zmierzyć się z gdańską Lechią, która wygrała swoje dwa mecze i była zespołem bez porażki. Oznaczało to niewątpliwie ciężki bój o ligowe punkty.

Mimo ciężkiego boju o komplet punktów, to gracze Warty ostatecznie do Poznania przywieźli trzy punkty. Bardzo dobra gra zespołu i skuteczność Maksymiliana Wentlanda pozwoliły powrócić młodym warciarzom tam gdzie ich miejsce, czyli na pierwszą lokatę w tabeli Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań 0:1.

Bramka: Maksymilian Wentland.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY