Weekendowe wyniki grup młodzieżowych Warciarzy - Warta Poznań S.A.

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2: Podopieczni trenera Kamila Szulca grający w I lidze wojewódzkiej B1 Junior młodszy mierzyli się na wyjeździe z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. W pierwszym meczu rozgrywanym w Poznaniu wygrali aż 7:1, natomiast w Ostrowie Wielkopolskim padł wynik 1:0 dla Warty. Było to 10-ta wygrana naszych zawodników w sezonie.

Ostrovia 1909 Ostrów WLKP 0:1 Warta Poznań
Bramka dla Warty: Wujec


I liga okręgowa B1 Junior Młodszy: W niedziele na boiskach Warty Poznań trener Jarosław Wilk razem ze swoimi podopiecznymi rozgrywali mecz ligowy z Mieszkiem Gniezno. Warciarze do tej pory wygrali wszystkie mecze w swojej lidze. Tak było i tym razem. Zieloni zwyciężyli 9:2 i nadal przewodzą w tabeli.

Warta Poznań 9:1 Mieszko Gniezno
Bramki dla Warty: Wilczyński (trzy), Kurzawski (dwie), Poszwa, Lepczyński, Madaj, Kędelski, Kowalski


I liga okręgowa C1 Trampkarz: Pierwszy mecz w sezonie przegrali Trampkarze C1. Ich rywalem była Akademia Reissa Poznań. Zawodnicy trenera Majchrzaka aktualnie znajdują się na drugim miejscu w tabeli z 21 punktami.

Akademia Reissa Poznań 4:1 Warta Poznań
Bramka dla Warty: Rakowski


I liga okręgowa C2 Trampkarz: Podopieczni trenera Tomaszczaka zgodnie z planem wygrali kolejny mecz w swojej lidze. Tym razem ich przeciwnikiem był Koziołek Poznań. Warciarze wygrali 6:0, co pomogło im umocnić się na drugiej pozycji w lidze. Do lidera brakuje im 1 punkty, jednak rozegrał on o jedno spotkanie mniej.

Warta Poznań 6:0 Koziołek Poznań
Bramki dla Warty: Staszyński (dwie), Wrońśki, Wertlewski, Moroz, 1 bramka samobójcza


I liga okręgowa D1 Młodzik: Po ostatniej domowej porażce z Nielbą Wągrowiec, zawodnicy trenera Kostasa Milonasa chcieli się zrehabilitować. W Nowym Tomyślu grali przeciwko miejscowemu NAP Nowy Tomyśl. Zieloni pewnie wygrali 4:0 i zajmują drugą pozycję w lidze ze stratą tylko jednego punktu do lidera – Akademi Reissa.

NAP Nowy Tomyśl 0:4 Warta Poznań
Bramki dla Warty: Czypicki, Muszyński, Maćkowiak, Siedlecki


III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3: Drugi zespół prowadzony przez Kostasa Milonasa też wygrał swój sobotni mecz. Do Poznania przyjechała Tarnovia Tarnowo Podgórne. Wszystkie bramki  w tym spotkaniu padły w pierwszej odsłonie meczu. Zieloni wygrali 4:2 i z sześcioma wygranymi są na drugiej pozycji w tabeli.

Warta Poznań 4:2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Bramki dla Warty: Adamek (dwie), Kowalski, Ejankowski


II liga okręgowa D2 Młodzik: Zawodnicy trenera Damiana Wolińskiego wygrali kolejny mecz w swojej lidze. Tym razem pokonali oni SF Luboń. Zieloni od początku meczu mieli przewagę nad swoimi rywalami. Spotkanie zakończyło się wygraną 5:1 naszych Młodzików.

Warta Poznań 5:1 SF Luboń
Bramki dla Warty: Antkowiak, Michalak, Gamalczyk, Pięta, Balcerzak


III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6: Do tej pory niepokonana Warta Poznań jechała na mecz do Środy Wielkopolskiej by zmierzyć się z tamtejszą Polonią. Mecz był bardzo jednostronny i Zieloni odnieśli zwycięstwo 9:0. Trzy bramki w tym spotkaniu strzeli Dawid Sangowski.

Polonia Środa Wielkopolska 0:9 Warta Poznań
Bramki dla Warty: Sangowski (trzy), Wochna (dwie), Murzynowski, Brodnicki, Kłosik, samobójcza


II liga okręgowa E1 Orlik: Ósmą wygraną z rzędu zanotowała drużyna Orlików występujących w II lidze okręgowej. Ich rywalem był zespół Lipna Stęszew. Zieloni wygrali aż 18:0 i nadal przewodzą w ligowej tabeli.

Warta Poznań 18:0 Lipno Stęszew
Bramki dla Warty: Stachowiak (sześć), Zwoliński (cztery), Frąckowiak (trzy), Marciniak (dwie), Łoniewski, Kobielak, samobójcza.


I liga okręgowa E2 Orlik: Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni trenera Jakuba Budycha. Tym razem ich rywalem był Mawit Lwówek. Pierwsze minuty meczu były wyrównane, dopiero po drugiej bramce Zieloni poczuli się pewniej i zaczęli dominować w tym spotkaniu.

Warta Poznań 12:4 Mawit Lwówek
Bramki dla Warty: Hańczyk (cztery), Korczak (trzy), Paszkiewicz (dwie), Chwaliński, Michalski, Depczyński

 

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY