Ważne zwycięstwo CLJ | Warta Poznań S.A.

Ważne zwycięstwo CLJ

Młodzi gracze Warty Poznań występujący w Centralnej Lidze Juniorów wygrali z Wartą Gorzów Wielkopolski aż 4-0, dzięki czemu poznaniacy zdobyli cenne trzy punkty.

Spotkanie Zielonych z Wartą Gorzów Wielkopolski w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów miało się odbył 29 marca, jednak mecz został przełożony ze względu na zły stan boiska w Gorzowie WIelkopolskim.

Cały mecz był pod kontrolą Zielonych, co widać po wysokim zwycięstwie warciarzy w „warcianych derbach”. Bramki dla poznaniaków zdobywali Apolinarski, Kurzawski oraz dwoma trafieniami popisał się Piekarski. Potwierdzenie przewagi miało miejsce w pierwszych trzech kwadransach, w 26 minucie Zieloni zdobyli pierwszą bramkę i wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej połowy gracze prowadzeni przez trenera Przemysława Bereszyńskiego utrzymali dobre tempo i strzelali na początku drugiej połowy, dokładniej w 53 i 65 minucie. Wynik spotkania warciarze ustalili w 74 minucie meczu.

Dzięki temu zwycięstwu Zieloni nadal utrzymują kontakt z czołówką, aby znaleźc się na koniec w top6 w tabeli Centralnej Ligi Juniorów.

Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 Warta Poznań

Bramki: Apolinarski, Piekarski 2x, Kurzawski.