Warta lepsza w sparingu

W środę popołudniu Warta Poznań zagrała zamknięty sparing z Kotwicą Kórnik. Zieloni pewnie wygrali 4:0.

Sztab szkoleniowy Warty Poznań zadecydował, że piłkarzom, którzy ostatnio nie grali w pełnym wymiarze czasowym oraz tym, którzy nie uzbierali zbyt wiele minut w 2 lidze, przyda się dodatkowa jednostka treningowa. W związku z tym został zorganizowane spotkanie z czwartym zespołem IV ligi wielkopolskiej (północnej) – Kotwicą Kórnik.

Mecz odbył się boisku rywala w Kórniku. Spotkanie rozegrano w niepełnym wymiarze czasowym: dwie połowy po 35 minut. Warta Poznań okazała się zdecydowanie lepszą drużyną i pokonała swoich rywali 4:0. Dwie bramki zdobył Hubert Antkowiak, a po jednej dorzucili Przybyła oraz Chopcia.

Kotwica Kórnik 0:4 Warta Poznań
Bramki dla Warty: Antkowiak (dwie), Przybyła (rzut karny) oraz Chopcia.

Skład Warty: T. Laskowski – Onsorge, Wypych, Kalupa, Kiełb, Grobelny, Szynka, Sanocki, Chopcia, Przybyła, Antkowiak