Warciarze wracają | Warta Poznań S.A.

Warciarze wracają

Zawodnicy Warty Poznań wrócili do treningów po świątecznej przerwie. Aura nie była najlepsza do gry w piłkę, jednak to nie przeszkodziło Zielonym odbyć udaną jednostkę treningową.

Pierwszy trening po świątecznej przerwie zaplanowany został na godzinę 9:30 na obiektach Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Poznaniu, przy ulicy Gdańskiej 1. Powracających do treningu warciarzy przywitała niezbyt przyjemna pogoda. Trening rozpoczął się standardowo od rozgrzewki, którą poprowadził drugi trener Warty Poznań Adam Szała. Po rozgrzewce trener Petr Nemec poprowadził trening, który polegał na udoskonalaniu techniki. Podczas zajęć gracze Dumy Wildy trenowali między innymi poruszanie się z piłką, a także bez niej oraz ćwiczyli technikę użytkową.
Po ćwiczeniach rozwojowych nadszedł czas na gierkę, podczas której wszyscy zawodnicy walczyli o każdą piłkę.

Podczas treningu obecnych było 22 piłkarzy w zielonych dresach. Indywidualnie ćwiczył wkoło boiska Michał Grobelny, który wraca powoli do pełnej dyspozycji. Pomocnik Warty w meczu ze Stalą Stalowa Wola doznał groźnej kontuzji kolana, zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawej nodze.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY