Warciarze powracają | Warta Poznań S.A.

Warciarze powracają

Znamy pełny plan przygotowań zespołu Warty Poznań do rundy wiosennej sezonu 2017/18.

Weszliśmy niedawno w nowy rok, a oznacza to, że coraz większymi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia rundy wiosennej. Do niej co prawda pozostało wiele czasu, ale kluby piłkarze Warty powracają z urlopów, by zacząć treningi. Pierwsza sesja zaplanowana jest na ósmego stycznia, co wiąże się z początkiem przygotowań. Pod koniec stycznia warciarze rozpoczną okres sparingowy. Pierwszą drużyną, która stanie naprzeciw Dumy Wildy, będzie Górnik Konin. To spotkanie zaplanowana jest na 20 stycznia. Kolejnymi sparingpartnerami w meczach kontrolnych Zielonych będą odpowiednio takie ekipy jak rezerwy Lecha Poznań, Polonia Środa Wielkopolska czy Widzew Łódź.

W trakcie zimowych przygotowań zespół prowadzony przez trenera Petra Nemca poleci do Turcji na obóz. Wylot zaplanowany jest na 15 lutego, natomiast powrót będzie po jedenastu dniach intensywnej pracy. Podczas przygotowań w cieplej Turcji warciarze rozegrają trzy mecze kontrolne.

Powrót Warty na ligowe boiska zaplanowany jest na 3 marca. Wtedy to Zieloni udadzą się do Rybnika, aby tam stoczyć batalie o ligowe punkty z tamtejszym ROW-em.

PEŁNY PLAN PRZYGOTOWAŃ
8.01 – Pierwszy trening Warty
20.01 – sparing z Górnikiem Konin
24.01 – sparing z Lechem II Poznań
27.01 – sparing z Sokołem Kleczew
03.02 – sparing z Polonią Środa Wielkopolska
07.02 – sparing z Widzewem Łódź
11.02 – sparing ze Świtem Skolwin

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY