Udany weekend CLJ | Warta Poznań S.A.

Udany weekend CLJ

Pierwsza drużyna Warty ma problem z rozegraniem swojego pierwszego meczu w tym roku, jednak zawodnicy juniora starszego, jak i młodszego już rozegrali swoje spotkania w Centralnej Lidze Juniorów. Trzeba uznać je za bardzo udane.

Bardzo mocno wzmocniona drużyna juniora starszego Warty Poznań przystąpiła dziś do spotkania z Pogonią Szczecin. Bardzo mocno wzmocniona, albowiem do zespołu Zielonych dołączyli dwaj gracze z dwóch silnych zespołów. Z Lecha Poznań, a także z Legii Warszawa. Do drużyny prowadzonej przez Przemysława Bereszyńskiego dołączył Sebastian Jarosz, który dotychczas występował w Kolejorzu na środku pomocy i w Warcie na tej pozycji również zadebiutował. Drugi debiut, to debiut Dawida Wacha. Debiut na tyle udany, że wypożyczony zawodnik z Legii zdobył dwie bramki i przyczynił się mocno do zwycięstwa z Pogonią Szczecin. Dzięki temu zwycięstwu warciarze znajdują się na 8 miejscu w tabeli CLJ i tracą trzy punkty do trzech kolejnych zespołów.

Warta Poznań 2 – 0 Pogoń Szczecin

Bramki: Dawid Wach x2

Gracze juniora młodszego, również mierzyli się ze szczecińskim zespołem, z tą różnicą, że była to AP Pogoń Szczecin.  Dla zawodników Warty Poznań, był to pierwszy mecz w nowym sezonie, albowiem rozgrywki CLJ U-17 nieco się różnią i podczas roku rozgrywane są dwa sezony. Więc można śmiało powiedzieć, że nowy sezon młodzi gracze zaczęli idealnie, albowiem wygrali spotkanie z AP Pogoń Szczecin 3:0 po dwóch golach Jakuba Wilczyńskiego i trafieniu Igora Słomińskeigo. Dzięki tak okazałemu zwycięstwu warciarze znajdują się obecnie na pozycji lidera w tabeli CLJ U-17.

Warta Poznań – AP Pogoń Szczecin 3:0.

Bramki: Kuba Wilczyński x2, Igor Słomiński.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY