Sparing z Polonią Środa Wielkopolska | Warta Poznań S.A.

Sparing z Polonią Środa Wielkopolska

Zespół Warty Poznań w sobotę o godzinie 14 na boisku przy ulicy Gdańskiej 1 na obiekcie Młodzieżowego Ośrodku Sportu podejmie w meczu kontrolnym zespół Polonii Środa Wielkopolska.

Dla zespołu ze Środy Wielkopolskiej będzie to trzecie sparingowe spotkanie podczas przygotowań do rundy wiosennej. Dotychczas zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Dłużyka dwukrotnie przegrali – z Lechem Poznań 3-4 oraz z ŁKS Łódź 1-2 – a także bezbramkowo zremisowali z Pelikanem Łowicz.

Polonia Środa Wielkopolska na co dzień występuje w trzeciej lidze grupie drugiej, wraz z naszymi wcześniejszymi sparingpartnerami, którymi były rezerwy Lecha Poznań, a także Sokół Kleczew. Drużyna Polonii znajduje się na ósmym miejscu ze stratą dwóch punktów do kolejnej drużyny, którą jest Lech II Poznań. Z kolei do liderującej Elany środzianie tracą aż 10 punktów.

Warto przypomnieć, że w drużynie Polonii od rundy jesiennej tego sezonu występuje były gracz Warty Poznań, Łukasz Białożyt. Dotychczas zagrał on w 16 spotkaniach i zdobył jedną bramkę na trzecio-ligowych boiskach.
Początek spotkania z Polonią Środa Wielkopolska o godzinie 14 na boisku przy ulicy Gdańskiej 1 na Śródce.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY