Nabór do klasy sportowej Warty Poznań rocznika 2001 | Warta Poznań S.A.

Jeżeli wasze dziecko marzy o piłkarskiej przygodzie i gra w piłkę nożną sprawia mu radość i satysfakcję, albo żywo interesuje się największymi gwiazdami piłkarskimi na świecie, naśladując ich nietuzinkowe triki, to znaleźliście rozwiązanie, które pomoże zrealizować te marzenia.

Warta Poznań ogłasza otwarty nabór do klasy sportowej rocznika 2001 (I liceum – Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego – osiedle Tysiąclecia 43, 61-255 Poznań). Testy dla rocznika 2001 odbędą się 10 maja o godzinie 17:00 na boiskach piłkarskich Warty Poznań przy ulicy Droga Dębińska 12.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru do klas sportowych, możecie Państwo uzyskać bezpośrednio u trenerów Marcina Winieckiego (rocznik 2001) tel.: 693220460 , a także pod adresem e-mail: nabor@wartapoznansa.pl

Aby wziąć udział w otwartym naborze, trzeba wypełnić  formularz zgłoszeniowy.

Imię i nazwisko zawodnika

Data urodzenia

Aktualna przynależność klubowa

Pozycja na boisku

Imiona i nazwiska rodziców / opiekunów prawnych

Adres email

Numer telefonu

Zgoda na uczestnictwo w naborze
Wyrażam zgodę na udział syna / podopiecznego w zajęciach treningowych - testy piłkarskie w Warta Poznań ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu w terminie 10.05.2017r. (Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 i art. 27 ust. 2 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w oświadczeniu.)

Jednocześnie oświadczam, iż nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa mojego dziecka / podopiecznego w zajęciach treningowych w w/w terminie.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY