Rozkład meczów Warty | Warta Poznań S.A.

Weekend zmagań ligowych rozpoczną podopieczni trenera Wojciecha Onsorge. Czeka ich kolejny turniej w ramach rozgrywek F1 Żak Grupy 9. Na boiskach KS 1920 Mosina, Żacy zagrają z Gromem Plewiska, Canarinhos II Skórzewo oraz KS 1920 I Moisna. Mecze rozpoczną się odpowiednio o godzinie 9:25, 9:50 i 11:05.

W sobotę swoje mecze zagrają także Żacy F2 Grupy 9. Wojciech Martinek wraz ze swoimi podopiecznymi zmierzą się z AS Orlik Kazimierz (9:25), Talent II Poznań (10:15) oraz Orlik Poznań (10:40).

Pierwszym meczem, który zostanie rozegrany na boiskach Warty Poznań będzie spotkanie I ligi wojewódzkiej C1. Warta Poznań podejmie w nim zespół Lidera Swarzędz. Będzie to pojedynek dwóch najlepszych drużyn w swojej grupie. Przed meczem Warciarze mają aż 7 punktów przewagi nad drużyną gości. Start przewidziany jest na godzinę 10:00.

Kolejny pojedynek na szczycie czeka nas w Zakrzewie, gdzie zespół trampkarzy Warty Poznań będzie rywalizować w II lidze okręgowej z miejscową Koroną. W razie zwycięstwa Zielonych, nasz zespół umocni się na pozycji lidera.

W sobotę odbędzie się jeszcze jeden mecz na stadionie przy ulicy Droga Dębińska 12. Podopieczni trenera Petra Nemca podejmą GKS Bełchatów, gdzie aktualnie gra były wieloletni zawodnik Zielonych – Michał Ciarkowski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00

Reszta sobotnich spotkań zostanie rozegrana na wyjeździe. Centralna Liga Juniorów u19 rozpocznie zawody już o 12:00. Ich przeciwnikiem będzie Piast Gliwice. Liczymy na to, że zawodnicy trenera Bereszyńskiego wrócą do Poznania z kompletem punktów.

Na wyjeździe zagrają także zespoły młodzików D1 oraz D2 odpowiednio z Mieszkiem Gniezno (10:00) oraz Polonią I Środa Wielkopolska (14:00). Meczem kończącym sobotnie zmagania będzie spotkanie II ligi okręgowej Orlika E2 pomiędzy Liderem Swarzędz i Wartą Poznań (godzina 14:00).

W niedziele będzie na nas czekać tylko jeden domowy mecz. Podopieczni trenera Pawła Krupy o godzinie 10:00 zmierzą się z Poznaniakiem Poznań. Pozostałe cztery niedzielne mecze będą rozegrane na wyjazdach. W I lidze okręgowej C2 Trampkarz o godzinie 11:00 w Gnieźnie zagramy z miejscowym Mieszkiem. O 10:00 zawodnicy Bartosza Majchrzaka „pojadą” na ulicę Gdańską 1, gdzie rozegrany będzie mecz z Koziołkiem Poznań, natomiast zawodnicy II ligi okręgowej D1 Młodzik zagrają w Wągrowcu z Nielbą (11:00).

Najciekawiej zapowiada się spotkanie Centralnej Ligi Juniorów u17. Warta Poznań pojedzie do Szczecina, gdzie zagramy z Pogonią Szczecin. Będzie to bezpośredni pojedynek o trzecią pozycję w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

18 października czeka nas jeden mecz. Zespół grający w II lidze okręgowej D1 młodzik zagra na własnym boisku z SF Luboń. Będzie to zaległy mecz 6. Kolejki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY