Powrócić na fotel lidera. Zapowiedź meczu ze Stalą Stalowa Wola | Warta Poznań S.A.

Powrócić na fotel lidera. Zapowiedź meczu ze Stalą Stalowa Wola

Warta Poznań pojechała do Rzeszowa, by na tamtejszym Stadionie Miejskim zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. Jeśli „Zieloni” wygrają, to wrócą na fotel lidera II ligi.

Stal miniony sezon zakończyła z dorobkiem niemal takim samym jak „Duma Wildy”, mając zaledwie jedno oczko więcej w końcowej klasyfikacji. Nowe rozgrywki dla podopiecznych trenera Janusza Białka rozpoczęły się nieco gorzej – po siedmiu kolejkach Stal ma na swoim koncie siedem oczek i jest jednym z najczęściej remisujących zespołów w całej lidze.

Zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem Stali jest Adrian Gębalski, który ma na swoim koncie już trzy trafienia. To również ten doświadczony napastnik był autorem jednego z trzech goli, które gracze ze Stalowej Woli trafili w minionym sezonie przy Drodze Dębińskiej w szalonym meczu z Wartą, który zakończył się wynikiem 3:3.

Wiosną w Stalowej Woli to Warta okazała się skuteczniejsza, wygrywając 1:0 po trafieniu Tomasza Dejewskiego. Tym razem „Zieloni” zmierzą się jednak na stadionie w Rzeszowie, a wszystko to w związku z pracami na stadionie Stali. Arbitrem tego spotkania będzie Rafał Rokosz. Początek już o 15.

Share Now
Piotr Przyborowski

Próbuję pisać, komentować i reżyserować. Aktualnie okupuję Radio Afera i aosporcie.pl. Współpracuję z Wartą, bo to w końcu nasza poznańska Queen!

Wszystkie Posty Chodź za mną

Related Post

NASI PARTNERZY