Podsumowanie weekendowych wyników zespołów młodzieżowych | Warta Poznań S.A.

Centralna Liga Juniorów: Podopieczni trenera Bereszyńskiego w sobotę grali mecz wyjazdowy z Miedzią Legnica. Po czterech wygranych z rzędu Warciarze byli uważani za faworyta w starciu z ostatnią drużyną w tabeli. Niestety to właśnie w Legnicy zakończyła się wspaniała passa Zielonych. Przegrali bowiem 0:2 z Miedzią i spadli na 6-te miejsce w tabeli. Kolejnym przeciwnikiem Juniorów Starszych będzie zespół Arki Gdynia. Ten mecz już w piątek 11 listopada o godzinie 14:00.

Warta Poznań 0:2 Miedź Legnica


I liga okręgowa B1 Junior Młodszy: W niedzielę 6 listopada Warta Poznań grała derbowy mecz z Lechem Poznań. Był on na tyle ważny, że decydował, która z drużyn będzie bliżej zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. Zieloni wygrali 2:0 z Lechem Poznań i po 8 meczach są na pozycji lidera ze wszystkimi wygranymi meczami.

Warta Poznań 2:0 Lech Poznań
Bramki dla Warty: Kurzawski (dwie)


I liga okręgowa C1 Trampkarz:  Kolejny mecz w lidze wygrali zawodnicy Bartosza Majchrzaka.  Ich przeciwnikiem był zespół Kłosa Budzyń.  Warciarze bez problemów 4:1, dzięki czemu zrównali się punktami z liderującą Akademią Reissa.

Kłos Budzyń 1:4 Warta Poznań
Bramki dla Warty: Asani (dwie), Libera, Maluśki


I liga okręgowa C2 Trampkarz:  Trzecim remisem w sezonie zakończyli mecz Trampkarze C2. W meczu na szczycie grali z Liderem Swarzędz. Mimo ogromnej przewagi Warciarze nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki.  Zieloni zajmują aktualnie drugą pozycję w lidze z 24 punktami.

Warta Poznań 0:0 Lider Swarzędz


I liga okręgowa D1 Młodzik:   Młodziki D1 podobnie jak Juniorzy Młodsi B1, grali derbowy mecz przeciwko Lechowi Poznań. Zawodnicy Kostasa Milonasa pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrali te spotkanie 2:0. Warta Poznań lideruje w I lidze okręgowej D1 Młodzik z 30 punktami.

Lech Poznań 0:2 Warta Poznań
Bramki dla Warty: Czypicki (dwie)


III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3: Drugi zespół prowadzony przez Kostasa Milonasa grała z Błękitnymi Wronki. Było to ostatnie spotkanie w tej lidze. Przed meczem było już wiadomo, że pierwsze miejsce w lidze zajmie przeciwnik Warty Poznań. Pomimo tego Warciarze chcieli wygrać ten mecz. Tak sięstało. Warta pokonała Błękitnych 4:1 i ostatecznie zajęła 2 miejsce w III lidze okręgowej D1 Młodzik Grupa 3

Warta Poznań 4:1 Błękitni Wronki
Bramki dla Warty: Burdelski, Bogusz, Górniaczyk, Tomaszewski


II liga okręgowa D2 Młodzik: Warta Poznań w niedziele grała mecz ligowy. Jej przeciwnikiem był zespół SPN Szamotuły. W przypadku wygranej Szamotuł, Warta mogła spaść z pierwszego miejsca właśnie na rzecz drużyny gości. Tak się nie stało. Warta wygrała 2:1 i na jedną kolejkę przed końcem ma bezpieczną przewagę 5 punktów nad drugim zespołem w lidze.

Warta Poznań 2:1 SPN Szamotuły
Bramki dla Warty: Modławski, Michalski


II liga okręgowa E1 Orlik: Bartosz Tomaszewski i jego zespół w przedostatnim ligowym meczu walczyli o ligowe punkty z Wartą Międzychód. Warto zaznaczyć, że pierwszą bramkę w meczu strzelił zespół gości, jednak nie przeszkodziło to Zielonym w pokonaniu swoich rywali aż 8:2.

Warta Poznań 8:2 Warta Międzychód
Bramki dla Warty: Stachowiak (trzy), Staszak (dwie), Jechura, Zwoliński,Prokop


I liga okręgowa E2 Orlik: Remisem zakończył się mecz pomiędzy Wartą Poznań, a Canarinhos Skórzewo. Warta Poznań przegrywała 0:2, ale zdołała wyrównać.

Warta Poznań 2:2 Canarinhos Skórzewo
Bramki dla Warty: Depczyński, Hańczyk

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY