Po zwycięstwo w Tarnobrzegu | Warta Poznań S.A.

Po zwycięstwo w Tarnobrzegu

Do końca rundy jesiennej drugiej ligi pozostały trzy spotkania. Najbliższym starciem Warty Poznań, będzie spotkanie w Tarnobrzegu z Siarką.

Od dwóch sezonów zawodnicy Siarki są głównymi aktorami, w walce o awans do pierwszej ligi. W kampanii 2016/17 gracze z Tarnobrzegu zajęli szóste miejsce ze stratą dziewięciu punktów do miejsca premiowanego barażami o awans do pierwszej ligi. Jeszcze bliżej tego zadania dzisiejsi gospodarze byli dwa lata temu. Wtedy Siarce zabrakło jedynie czterech punktów, aby bić się o pierwszą ligę. W tym sezonie nie jest inaczej. Tarnobrzeżanie trzymają się ścisłej czołówki i obecnie plasują się na piątym miejscu. Pewne jest jednak to, że do końca roku nie uda im się przeskoczyć Zielonych. Siarka do warciarzy traci dziesięć punktów, a zostały tylko trzy kolejki do rozegrania tego roku kalendarzowego. Równoznaczne jest z tym to, że gracze prowadzeni przez trenera Petra Nemca skończą rok na pewno w TOP4.

W zeszłym sezonie zespoły Siarki oraz Warty stawały naprzeciw siebie dwukrotnie. Pierwszy mecz miał miejsce w Poznaniu i wtedy Zieloni przegrali 1-3. Bramkę honorową w tamtym meczu zdobył Jan Paczyński. Więcej szczęścia dopisało poznaniakom w wyjazdowym meczu. W Tarnobrzegu warciarze wygrali skromnie 1-0. Gola na wagę trzech punktów strzelił wtedy obrońca Warty Tomasz Dejewski.
Początek spotkania w Tarnobrzegu o godzinie 13:00.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY