Plan przygotowania Warty do nowego sezonu | Warta Poznań S.A.

Plan przygotowania Warty do nowego sezonu

W dniu wczorajszym Warta Poznań po ponad dwutygodniowej przerwie urlopowej powróciła do treningów.  Warciarze do nowego sezonu będą przygotowywać się praktycznie na swoich boiskach.

Przygotowania do sezonu 2017/2018 będą niezwykle krótkie. Pierwszy mecz o stawkę Zieloni rozegrają już 15 lub 16 lipca, kiedy to rozpocznie się rywalizacja w Pucharze Polski w rundzie wstępnej.

Po ewentualnym wyeliminowaniu swoich rywali, Warciarze zagrają w kolejny mecz w ramach Pucharu Polski, który planowany  jest na 22/23 lipca. Natomiast jeśli zawodnicy Dumy Wildy odpadną z pucharu, to rozegrają mecz sparingowy.

Wcześniej, bo 1 lub 2 lipca, Warta Poznań rozegra pierwszy mecz kontrolny. Na tę chwilę rywal Zielonych jeszcze nie jest znany. Początkowo miał być to zespół Cracovii, jednak po zmianie trenera, sztab szkoleniowy naszych rywali odwołał to spotkanie.

Dwóch kolejnych rywali Warty jest już znanych. 5 lipca Zieloni zmierzą się z Miedzią Legnica, natomiast 9 lipca z Wolfsburgiem u23. Zarówno Miedź, jak i Wolfsburg będą wtedy na obozach w  Opalenicy.

Najbliższe mecze Warty Poznań:
1/2 lipiec: mecz kontrolny – rywal do uzgodnienia
5 lipiec 17:00: Warta Poznań – Miedź Legnica (Opalenica)
9 lipiec 17:00: Warta Poznań – Wolfsburg u23 (Opalenica)
15/16 lipiec: Wstępna runda Pucharu Polski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
22/23 lipiec: I runda Pucharu Polski / mecz kontrolny
29 lipiec: 1. kolejka sezonu 2017/2018 2 ligi

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY