Pierwszy nowy zawodnik w Warcie | Warta Poznań S.A.

Pierwszy nowy zawodnik w Warcie

Dzisiaj Warta Poznań dopięła pierwszy letni transfer. Do klubu z Drogi Dębińskiej dołączył Radosław Jasiński.

Radosław Jasiński to nominalny środkowy obrońca. Imponuje on bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Podczas testów  Radosław pokazał się z jak najlepszej strony, dzięki czemu włodarze Warty Poznań zaoferowali mu dwuletni kontrakt.

W przeszłości Jasiński występował w takich zespołach jak Jagiellonia Białystok, Flota Świnoujście czy Bytovia Bytów. Ostatni sezon spędził w Olimpii Grudziądz, gdzie wystąpił w jedenastu spotkaniach.

Trener Petr Nemec nie krył zadowolenia w związku z zakontraktowaniem nowego gracza:  „Cieszę się z zakontraktowania takiego zawodnika jakim jest Radosław. Jego przyjście do Warty da nam większą swobodę w ustawianiu linii defensywnej, z którą w zeszłym sezonie mieliśmy problemy. Mam nadzieję, że jego przyjście do klubu rozwiąże nasze problem ze straconymi bramkami”.

Radosław Jasiński to pierwszy transfer w letnim okienku transferowym. Wcześniej do Warty Poznań dołączył Adrian Lis, ale jego kontrakt został podpisany już zimą.

Jasiński i Lis to nie są ostatnie wzmocnienia Warty.  Trenerzy Dumy Wildy cały czas przyglądają się nowym zawodnikom, którzy przyjeżdżają do nas na testy.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY