Petr Němec: Pierwszy gol wszystko rozstrzygnął | Warta Poznań S.A.

Petr Němec: Pierwszy gol wszystko rozstrzygnął

Szkoleniowiec Warty Poznań, Petr Němec podsumował piątkowe spotkanie z Gwardią Koszalin, które „Zieloni” pewnie wygrali 3:0.

– Przeciwnicy stworzyli dzisiaj ogromny defensywny wał, który przez długi czas był dla nas nie do przejścia. Wiedziałem, że o losach meczu zdecyduje pierwsza bramka. Nie udało jej się strzelić w pierwszej połowie, ale na szczęście dopięliśmy swego po przerwie i już później udało nam się mieć wszystko pod kontrolą. Kolejne bramki były już tylko dopełnieniem naszej niezłej postawy – przyznał trener Warty.

– Choć meczu nie graliśmy w Koszalinie, to jednak byliśmy gospodarzami, więc tym bardziej chcieliśmy je wygrać. Tak jak podkreślił trener Němec, w pierwszej połowie prezentowaliśmy się całkiem nieźle w obronie, tak właściwie Warta stworzyła sobie jedynie jedną sytuację. Pierwszą bramkę straciliśmy nieco pechowo, bramkarz nabił chyba w tej akcji gracza „Dumy Wildy”. Szkoda, bo potem Warta nas już dobiła kolejnymi dwoma trafieniami – powiedział z kolei szkoleniowiec Gwardii, Tadeusz Żakieta.

Share Now
Piotr Przyborowski

Próbuję pisać, komentować i reżyserować. Aktualnie okupuję Radio Afera i aosporcie.pl. Współpracuję z Wartą, bo to w końcu nasza poznańska Queen!

Wszystkie Posty Chodź za mną

Related Post

NASI PARTNERZY