Petr Němec: Nie ma goli, nie ma punktów | Warta Poznań S.A.

Petr Němec: Nie ma goli, nie ma punktów

Szkoleniowiec Warty Poznań, Petr Němec podsumował niedzielne spotkanie ze Stalą Stalowa Wola, które to drużyna z południa wygrała 1:0.

– Ja powiem tylko tyle – myślę, że wszyscy widzieliście, co się działo na boisku i ja nie mam nic do dodania w tej sprawie. Byliśmy lepszym zespołem, ale piłka to jest taki sport, w którym wygrywa ten, kto strzeli więcej goli, a my dzisiaj nie dokonaliśmy tego ani razu. To jest właśnie cały futbol i nie zawsze zwycięża ten, kto miał w na murawie przewagę. Wystarczyła jedna szybka kontra i przy naszym braku wykorzystania dogodnych sytuacji nie było szans dzisiaj zdobyć choćby punktu – przyznał trener Warty.

– To był mecz walki, w której było sporo sytuacji i tak naprawdę nic nie było do ostatniej chwili wiadome. Cieszmy się ze zwycięstwa u siebie, bo choć graliśmy w Rzeszowie, to czuliśmy się jak u siebie. Wygraliśmy i nie ma się do czego przyczepić i prawdę mówiąc, nie mogę się już doczekać kolejnego meczu w Rzeszowie, bo mamy tu naprawdę dobre warunku. Po dzisiejszej wygranej nad Wartą, która przecież przyjechała tu jako wicelider, zmniejszyła się nasza strata do czołowych drużyn, a to było naszym celem przed tym spotkaniem – powiedział z kolei szkoleniowiec Stali, Janusz Białek.

Share Now
Piotr Przyborowski

Próbuję pisać, komentować i reżyserować. Aktualnie okupuję Radio Afera i aosporcie.pl. Współpracuję z Wartą, bo to w końcu nasza poznańska Queen!

Wszystkie Posty Chodź za mną

Related Post

NASI PARTNERZY