Petr Němec: Czerwona kartka nas nie złamała | Warta Poznań S.A.

Petr Němec: Czerwona kartka nas nie złamała

Szkoleniowiec Warty Poznań, Petr Němec podsumował sobotnie spotkanie z Legionovią Legionowo, które „Zieloni” wygrali 3:2. Czech podkreślił znaczenie wyrzucenia z boiska Artura Marciniaka.

– Pierwszą połowę zasłużenie wygraliśmy. Nasza sytuacja tak naprawdę skomplikowała się dopiero w momencie, gdy z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Artur Marciniak. Przeciwnik zyskał wtedy dużo i próbował przejąć kontrolę nad spotkaniem. Ostatecznie udało nam się jednak wygrać i dziękuję chłopakom za walkę do końca – przyznał trener Warty.

– Trudno jest wygrać mecz, kiedy popełniamy błędy zarówno indywidualne jak i zespołowe szczególnie w formacji defensywnej. Po części można to oczywiście zrozumieć, bo w klubie jest wielu nowych zawodników. Oprócz kłopotów w obronie jest też problem z wyprowadzaniem piłki, to się nie może nam przydarzać w kolejnych spotkaniach. Mimo że mamy niemal zupełnie nowy zespół, liczyliśmy dzisiaj na zdobycz punktową. Gratuluję gościom, którzy znowu okazali się od nas tutaj lepsi – powiedział natomiast trener Legionovii, Mirosław Jabłoński.

Share Now
Piotr Przyborowski

Próbuję pisać, komentować i reżyserować. Aktualnie okupuję Radio Afera i aosporcie.pl. Współpracuję z Wartą, bo to w końcu nasza poznańska Queen!

Wszystkie Posty Chodź za mną

Related Post

NASI PARTNERZY