Na sędziego meczu GKS Bełchatów – Warta Poznań wybrano Pawła Kuklę | Warta Poznań S.A.

Na sędziego meczu GKS Bełchatów – Warta Poznań wybrano Pawła Kuklę

Paweł Kukla został wybrany przez Polski Związek Piłki Nożnej na arbitra spotkania GKS Bełchatów – Warta Poznań, które odbędzie się w sobotę w ramach 25. kolejki II ligi. Krakowski sędzia prowadził już w tym meczu mecz Warciarzy, który był dla nich zwycięski, więc to dobry prognostyk. 30 września 2016 roku Zieloni wygrali 2:1 na wyjeździe z ROW 1964 Rybnik. W tamtym meczu Kukla pokazał łącznie 7 żółtych kartek, w tym 3 zawodnikom z Rybnika i 4 piłkarzom Dumy Wildy.

Kibice obu drużyn mogą być spokojni o dobre i sprawiedliwe sędziowanie, gdyż arbiter Kukla jest poważany w środowisku sędziowskim. Świadczy o tym chociażby fakt poprowadzenia w tym sezonie meczu w I lidze pomiędzy Stalą Mielec, a Górnikiem Zabrze. Będzie to zarazem pierwszy mecz w sezonie 2016/17, w którym będzie on sędziował Bełchatowianom. Kukla to skrupulatny sędzia i nie toleruje licznych fauli w grze. Pokazał w 9 meczach aż 48 żółtych kartek i 2 czerwone.

Mecz GKS Bełchatów – Warta Poznań odbędzie się w tę sobotę, tj. 8 kwietnia o godzinie 17 w Bełchatowie. Kibiców zapraszamy do oglądania transmisji live z tego spotkania, którą przygotuję portal Łączy Nas Piłka za pośrednictwem YouTube. Wymagane jest wyłącznie posiadanie aplikacji YouTube. Transmisja podobnie jak poprzednie jest darmowa.

źródło: 90minut.pl

zdjęcie: kskrakow.futbolowo.pl

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY