Młodzi warciarze na silnie obsadzonym turnieju | Warta Poznań S.A.

Młodzi warciarze na silnie obsadzonym turnieju

W zeszły weekend młodzi zawodnicy Warty z rocznika 2009 zmierzyli się w silnie obsadzonym turnieju Czech Cup, który odbywał się w Ostrzeszowie.

Miniony weekend dla trenerów oraz graczy drużyny Warty Poznań z rocznika 2009 był napakowany bardzo sporą dawką emocji. Wszystko przez uczestnictwo w jednym z lepiej obsadzonych turniejów dla dzieci w Polsce. Młodzi warciarze byli w gronie ekip takich jak Lech Poznań, Miedź Legnica, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin czy Śląsk Wrocław. Z tymi dwiema ekipami Zieloni mierzyli się w grupie. Niestety nie udało się graczom z rocznika 2009 wyjśc z grupy. Do tego zabrakło niestety tylko jednej bramki. Wartym odnotowania jest fakt, że obie wcześniej wspomniane ekipy, czyli Zagłębiem i Śląskiem, to finaliści tej edycji pucharu. Warciarze z tymi drużynami odpowiednio zremisowali 1:1, a także wygrali 2:1.

W najbliższy weekend drużyna Warty Poznań 2009 uda się do Kobyłki koło Warszawy. Tam rozgrywany jest turniej Wolf Winter Cup. Młodzi warciarze poznali już swoją grupę, w której zmierzą się z takimi drużynami jak Legia Warszawa, Drukarz Warszawa, Wigry Suwałki czy Karpaty Lwów.

WYNIKI MECZÓW WARTY POZNAŃ NA TURNIEJU CZECH CUP 2017.

WARTA – AP Reiss Jarocin 2:1 (Janyszka, Walkowiak)
WARTA – Zagłębie Lubin 1:1 (Walkowiak)
WARTA – Akademia Talentów 1:2 (Janyszka)
WARTA – Śląsk Wrocław 1:0 (Mania)
WARTA – Diament Zdunska Wola 1:0 (Mania)
WARTA – AP Reissa Jarocin 1:0 (Janyszka)

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY