Młodzi w Arenie

W Arenie młodzi gracze Warty Poznań z rocznika 2006 wzięli udział w eliminacji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi warciarze zajęli trzecie miejsce.

W turnieju eliminacyjnym o Puchar Prezesa PZPN zawodnicy Warty Poznań z rocznika 2006 rywalizowali z rówieśnikami z całej wielkopolski. W pierwszym spotkaniu Zieloni stanęli naprzeciw zespołu Akademii Piotra Reissa z Jarocina, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Aleksander Marciniak. Drugie spotkanie było również udane dla młodych warciarzy. Zespół Sokoła Damasławek został pokonany aż 4:0 po dwóch bramkach Błażeja Guszczaka, a także jednym trafieniu Macieja Kuna i Aleksandra Marciniaka.

Kolejny mecz to starcie z późniejszym triumfatorem całego turnieju Kanią Gostyń, to spotkanie warciarze zremisowali 1:1. Bramkę dla warciarzy ponownie w tym turnieju zdobył Aleksander Marciniak. Niestety w skutek pechowej interwencji jednego z zawodników z Poznania, zawodnikom z Gostynia udało uratować remis. Na koniec turnieju Zieloni stoczyli pojedynek z Oranje Konin, który zakończył się porażką warciarzy 0:1

Mecze podczas tego turnieju zostały rozgrywane w trybie każdy z każdym, a połowa trwała 10 minut.