Maciej Mikołajewski arbitrem meczu Warta Poznań – Gryf Wejherowo | Warta Poznań S.A.

Maciej Mikołajewski arbitrem meczu Warta Poznań – Gryf Wejherowo

Na sędziego meczu Warta Poznań – Gryf Wejherowo, który ma się odbyć w sobotę w ramach 26. kolejki II ligi został mianowany Maciej Mikołajewski. Jest on arbitrem z okręgu świebodzińskiego. W obecnym sezonie nie prowadził on jeszcze ani jednego spotkania z udziałem Zielonych, czy też Żółto-Czarnych. Sędziował on za to dwa mecze Gryfu w sezonie 2015/16. Najpierw wygrali z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:0, a następnie zremisowali bezbramkowo z Wisłą Puławy. Nie poprowadził on w przeciągu swojej 9 letniej kariery sędziowskiej ani jednego meczu Warciarzy

Arbiter Mikołajewski jest doświadczonym arbitrem na poziomie II ligi, dlatego też wszyscy zainteresowani tym meczem mogą być spokojni o poziom sędziowania. Poprowadził on już w aktualnym sezonie 9 meczów II ligi oraz 1 mecz III-ligowych drużyn. Ukarał on indywidualnie w 10 meczach 33 zawodników żółtymi kartkami (16 piłkarzy gospodarzy i 17 piłkarzy gości). Żaden z zawodników nie obejrzał czerwonej kartki. Ponadto podyktował 3 rzuty karne, wszystkie dla przyjezdnych. Średnia pokazywanych żółtych kartek przez sędziego Mikołajewskiego wynosi 3,3 na mecz.

Spotkanie Warta Poznań – Gryf Wejherowo zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 15 kwietnia o godzinie 16 na stadionie Zielonych w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12. Wszystkich kibiców Dumy Wildy zapraszamy do głośnego dopingowania i tym samym pomocy w postaci 12 zawodnika, którym są zawsze kibice Warty.

źródło: 90minut.pl

zdjęcie: sedzia-zary-zagan-lubuskieks.pl

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY