Troje z czterdziestu dwóch | Warta Poznań S.A.

Troje z czterdziestu dwóch

W okresie między świętami a nowym rokiem, tradycyjnie już został rozegrany turniej skrzatów. Na tych zawodach nie zabrakło młodych przedstawicieli Warty Poznań.

Turniej wpisał się w tradycje turniejów w okresie między nowym rokiem a świętami, jednak odbył się pierwszy raz w największej hali widowiskowo-sportowej w Poznaniu, czyli w Arenie. W rozgrywkach wzięło udział ponad 300 zawodników z czterdziestu dwóch ekip. W tym nie zabrakło również młodych zawodników Warty Poznań, którzy zostali urodzeni w i po 2011 roku. Zieloni wystawili trzy drużyny młodych adeptów piłki nożnej, którzy spisywali się bardzo solidnie.

Sam turniej stał pod znakiem hasła Nie ma przegranych, są tylko zwycięzcy”. Stąd też wszyscy uczestnicy tego wydarzenia otrzymali takie same nagrody za ukończenie turnieju, a były to różnego rodzaju łakocie, książki, a także złote medale.

Formuła turnieju wspierała zabawę i ofensywny futbol, dzięki czemu młodzi zawodnicy w Arenie nastrzelali sporo bramek. Gra miała miejsce czterech na czterech bez bramkarzy. Dzięki takim zasadom w 105 meczach padło blisko tysiąc bramek.

 

Fot. Garbatowski Paparazzo/Wielkopolski ZPN
Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY