Ogólny terminarz II ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz II ligi sezonu 2016/2017. Pierwszy mecz Warta Poznań rozegra na swoim stadionie. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Kotwicy Kołobrzeg. Start rozgrywek zaplanowany jest na 30 lipca. Dokładne daty i godziny poznamy w późniejszym czasie.

Kolejka 1 – 30/31 lipca
Odra Opole – Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa – Polonia Bytom
Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 2 – 6/7 sierpnia
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg – GKS Bełchatów
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
Odra Opole – Polonia Warszawa

Kolejka 3 – 13/14 sierpnia
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Odra Opole
Warta Poznań – Polonia Bytom
GKS Bełchatów – Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo – Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 – 20/21 sierpnia
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – GKS Bełchatów
Odra Opole – Warta Poznań
Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg

Kolejka 5 – 24 sierpnia
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Warta Poznań – Polonia Warszawa
GKS Bełchatów – Odra Opole
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik – Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice

Kolejka 6 – 27/28 sierpnia
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
Odra Opole – Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Warta Poznań

Kolejka 7 – 3/4 września
Warta Poznań – Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo – Odra Opole
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 8 – 10/11 września
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole – ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Warta Poznań – GKS Bełchatów

Kolejka 9 – 17/18 września
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Warta Poznań
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg – Odra Opole
Radomiak Radom – Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Rozwój Katowice – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów

Kolejka 10 – 24/25 września
Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Radomiak Radom
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań – Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo

Kolejka 11 – 1/2 października
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Rozwój Katowice – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 12 – 8/9 października
Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole – Rozwój Katowice
Polonia Warszawa – Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

Kolejka 13 – 15/16 października
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Warta Poznań
Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Polonia Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa

Kolejka 14 – 22/23 października
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 15 – 29/30 października
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole
Raków Częstochowa – Polonia Bytom

Kolejka 16 – 5/6 listopada
Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
Odra Opole – Raków Częstochowa
Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 17 – 12/13 listopada
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów – Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa – Polonia Warszawa
Polonia Bytom – Odra Opole

Kolejka 18 – 19/20 listopada
Stal Stalowa Wola – Odra Opole
Polonia Bytom – Polonia Warszawa
Raków Częstochowa – Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg – Warta Poznań
Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice – ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 19 – 26/27 listopada
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów – Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg – Polonia Bytom
Polonia Warszawa – Odra Opole