Grobelny indywidualnie | Warta Poznań S.A.

Grobelny indywidualnie

Michał Grobelny powoli wraca do sprawności po kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w prawym kolanie. Pomocnik Warty trenuje już indywidualnie.

W meczu ze Stalą Stalowa Wola Michał Grabowski doznał bardzo poważnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w prawym kolanie. Przy tak groźnym urazie konieczne było poddanie się operacji, a później rehabilitacji. – Zacząłem ostatni etap mojej rehabilitacji, podczas których mogę już pracować z piłką, a także zacząłem biegać na wyższej intensywności. Więc mogę w końcu powiedzieć, że jest bliżej, aniżeli dalej do powrotu na boisko – mówi pomocnik Warty.

Podczas pierwszej treningowej jednostki Grobelny już trenował indywidualnie. Zaliczył przebieżki, a także krótkie ćwiczenia z piłką. Jak sam zawodnik przyznaje, rehabilitacja przebiega bardzo sprawnie, więc kwestią tygodni jest wejście w pełny trening. – Do zajęć wraz z drużyną chciałbym wrócić już na początku lutego i mam nadzieję, że ten termin nie ulegnie zmianie i nie przedłuży się. Na razie nie ma ku temu żadnych obiekcji. Nie ma żadnych komplikacji, jeżeli chodzi o zoperowane kolano, tak więc mam nadzieję, że już od lutego będę mógł w pełni przygotowywać się z całą drużyną do nadchodzącej rundy wiosennej – stwierdza optymistycznie Michał Grobelny.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY