Grała CLJ-tka | Warta Poznań S.A.

Grała CLJ-tka

Dziś dwie drużyny juniora Warty Poznań rozgrywały swoje mecze w Centralnej Lidze Juniorów i CLJ U17.

Jako pierwsi na boisku w Popowie wyszli zawodnicy Warty oraz Lecha Poznań. Mini derby Poznania były nad wyraz emocjonujące, bo pierwsi dwie bramki zdobyli gracze Warty. Niestety do końca pierwszej połowy nie udało utrzymać się czystego konta i na przerwę obie ekipy schodziły przy rezultacie 2:1. Potem popis strzelecki dali głównie lechici, bo doprowadzili oni do remisu i wyszli nawet na prowadzenie, jednak warciarze zdołali tę bramkę odrobić. Niestety w ostatniej minucie gracze Kolejorza zdobyli zwycięską bramkę i to dzięki temu trzy punkty zostały w Popowie. Po tej kolejce Zieloni nadal mają trzy punkty straty do szóstego miejsca, jednak Górnik Zabrze i Lechia Gdańsk, które są przed Wartą, mają jeden mecz mniej rozegrane.

CLJ Lech – Warta 4:3

Natomiast gracze do lat siedemnastu pozostają bez porażki w nowym sezonie Centralnej Ligi Juniorów U-17. Po wygranej z Pogonią, tym razem gracze Warty udali się na pomorze, by tam z Arką rozegrać swoje drugie spotkanie. Bramkę dla Zielonych zdobył Bartosz Cyrak i dzięki temu remisowi poznaniacy utrzymali pozycję lidera w tabeli CLJ do lat siedemnastu.

CLJ U17 Arka -Warta 1:1.

Gol: Bartosz Cyrak.