Dogrywka24.pl patronem medialnym Warty | Warta Poznań S.A.

Dogrywka24.pl patronem medialnym Warty

Z przyjemnością informujemy, że serwis Dogrywka24.pl został dzisiaj patronem medialnym Warty Poznań S.A.

Dogrywka24 jest nowym, ale prężnie rozwijającym się graczem na rynku prowadzonym. Większość działań kieruje w stronę polskiej piłki nożnej, a szczególnie na niższe szczeble rozgrywkowe, ale nie stroni też od poruszania spraw związanych z globalnym futbolem – zwłaszcza tych szczególnie istotnych. Zespół składa się z młodych i pełnych ambicji ludzi, którzy z prawdziwą pasją tworzą unikalne treści.
W rzeczywistości, gdzie wszyscy żyją plotkami i spekulacjami, Dogrywka 24 pisze o faktach w sposób rzetelny i błyskotliwy. W medialnym świecie, gdzie dominować zaczynają krótkie formy, nie boimy się stworzyć długiego i ambitnego tekstu. W czasie trwania trendu, w którym coraz częściej zamiast wartościowych wywiadów pojawiają się króciutkie wywiadziki, portal stawia na jakość szczerych rozmów z osobami ze świata piłki. Nieistotna jest medialność opisywanego wydarzenia. Wszystko, co ważne, ciekawe, intrygujące, frustrujące lub szokujące. Każdego dnia coś nowego.

Mamy nadzieję, że wspólne działania pomogą powiększyć świadomość pasjonatów piłki nożnej o wspaniałej historii Warty Poznań.
Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY