Bez trzech graczy w Kluczborku | Warta Poznań S.A.

Bez trzech graczy w Kluczborku

Spotkanie z MKS Kluczbork zbliża się wielkimi krokami. Niestety do dyspozycji sztabu szkoleniowego nie będzie trzech zawodników pierwszej drużyny.

Mecz w Kluczborku już za dwa dni. Punktualnie o godzinie 18 zawodnicy Warty i MKS-u wybiegną na murawę, aby tam zawalczyć o pierwsze ligowe punkty w rundzie wiosennej sezonu 2017/18. Przed tym meczem odkrywa się coraz więcej niewiadomych, mowa tutaj między innymi o tym, kogo zabraknie na boisku, jak i na ławce w Kluczborku.

Na pewno do składu po kontuzji nadgarstka wraca Tomasz Dejewski, który w minioną sobotę zagrał w sparingowym meczu z Jarotą Jarocin. Do dyspozycji po długiej przerwie jest również Michał Grobelny, który wrócił po kontuzji zerwanego więzadła krzyżowego.

Do pełni sił wraca Krzysztof Biegański, jednak on dopiero rozpoczyna indywidualne treningi. – Krzysztof na razie pracuje indywidualnie. Dopiero w niedalekiej przyszłości będzie gotowy do tego żeby wejść w trening z zespołem – mówi drugi trener Warty Poznań Adam Szała.

Do dyspozycji sztabu na pewno nie będzie dwóch zawodników. Łukasz Spławski, a także Nikodem Fiedosiewicz, który ma naderwane więzadła krzyżowe.

Share Now

Related Post

NASI PARTNERZY