NASTĘPNY MECZ

KOLEJNE SPOTKANIA

Warta Poznań VS ŁKS Łódź

Olimpia Elbląg VS Warta Poznań

Warta Poznań VS GKS Bełchatów

NABÓR


Nabor

OSTATNI MECZ

Tabela

# Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1Warta Poznań41240011-3
2Radomiak Radom4124009-2
3GKS 1962 Jastrzębie4103109-1
4GKS Bełchatów4930113-6
5ŁKS Łódź482203-1
6ROW 1964 Rybnik472117-5
7Olimpia Elbląg472116-5
8Błękitni Stargard461303-2
9Znicz Pruszków441125-6
10Garbarnia Kraków441125-6
11Rozwój Katowice441125-8
12MKS Kluczbork441123-7
13Wisła Puławy431034-8
14Gwardia Koszalin431032-7
15Siarka Tarnobrzeg431032-7
16Gryf Wejherowo420224-7
17Stal Stalowa Wola420222-7
18Legionovia Legionowo400044-8
Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

@olimpic78 dokladnie jak kolega pisze ;)

Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

🎥 Artur Marciniak gościł ostatnio w programie #ZaBramką. Zapraszamy do obejrzenia! t.co/RhiOT7gcOW t.co/qI7qRqwAXs

Show Media
Tweet Media
Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

Harmonogram sprzedaży biletów 25.09 - 7:30 - 14:00 26.09 - 15:00 - 20:00 27.09 - 8:00 - 13:30 28.09 - 8:00 - 15:30 29.09 - 11:00 - 20:00

Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

@PabloZielony Wchodzą normalnie ;)

JEDEN Z NAJSTARSZYCH KLUBÓW

Warta Poznań to jeden z najstarszych klubów w Polsce. Tworzymy swoją historię nieprzerwanie od 1912 roku.


Grupy młodzieżowe

W Warcie Poznań stawiamy na szkolenie młodzieży. Dzieci w naszym klubie już od najmłodszych lat mają możliwość szkolenia się pod okiem profesjonalnych, licencjonowanych trenerów.



OBIEKTY

Warta Poznań posiada własne obiekty piłkarskie, dzięki czemu rozwój zawodników w naszym klubie przebiega we właściwy sposób.



PIERWSZA DRUŻYNA

NASI PARTNERZY