NASTĘPNY MECZ

KOLEJNE SPOTKANIA

Warta Poznań VS MKS Kluczbork

Gryf Wejherowo VS Warta Poznań

Warta Poznań VS Błękitni Stargard

NABÓR


Nabor

OSTATNI MECZ

Tabela

# Zespół M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1Warta Poznań41240011-3
2Radomiak Radom4124009-2
3GKS 1962 Jastrzębie4103109-1
4GKS Bełchatów4930113-6
5ŁKS Łódź482203-1
6ROW 1964 Rybnik472117-5
7Olimpia Elbląg472116-5
8Błękitni Stargard461303-2
9Znicz Pruszków441125-6
10Garbarnia Kraków441125-6
11Rozwój Katowice441125-8
12MKS Kluczbork441123-7
13Wisła Puławy431034-8
14Gwardia Koszalin431032-7
15Siarka Tarnobrzeg431032-7
16Gryf Wejherowo420224-7
17Stal Stalowa Wola420222-7
18Legionovia Legionowo400044-8
Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

@D_Smyk @Dogrywka24 U nas. Ogólnie to jest napastnik

Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

@Sport_Analityka Czy zdolny to nie wiem, ale czasami sie przydaje. Ladnie kreci mecze 😂

Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

Ładnie to wygląda ;) t.co/7xy9bI6reR

Show Media
Tweet Media
Warta Poznań's Twitter avatar
Warta Poznań
@WartaPoznan

Gwardia - Warta na zdjęciach @fuburoger t.co/LwLbW19duJ

JEDEN Z NAJSTARSZYCH KLUBÓW

Warta Poznań to jeden z najstarszych klubów w Polsce. Tworzymy swoją historię nieprzerwanie od 1912 roku.


Grupy młodzieżowe

W Warcie Poznań stawiamy na szkolenie młodzieży. Dzieci w naszym klubie już od najmłodszych lat mają możliwość szkolenia się pod okiem profesjonalnych, licencjonowanych trenerów.



OBIEKTY

Warta Poznań posiada własne obiekty piłkarskie, dzięki czemu rozwój zawodników w naszym klubie przebiega we właściwy sposób.



PIERWSZA DRUŻYNA

NASI PARTNERZY